WYDARZENIA 2017/2018

29 września klasy siódme oraz klasy gimnazjalne wzięły udział w głosowaniu na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła debata kandydatów na przewodniczącego SU.

W dniach 6-8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji uczniowie starszych klas odwiedzili swoich młodszych kolegów i czytali im bajki.

W listopadzie podczas przerw międzylekcyjnych tańczyliśmy belgijkę z dużą ilością uczniów-tancerzy w ramach obchodów Dnia Tańca.

Również w listopadzie obchodziliśmy z całą społecznością szkolną Dzień Życzliwości. Dzień obchodzony jest na całym świecie 21 listopada.

25 listopada to Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasi uczniowie mogli przyjść do szkoły przebrani za misie lub przynieść na lekcje ulubionego pluszaka.

W grudniu wraz z Radą Rodziców zorganizowaliśmy szkolny orszak mikołajkowy, przeprowadziliśmy konkurs międzyklasowy na najładniejszą skarpetę mikołajkową oraz zachęciliśmy klasy do świątecznego wystroju okien na korytarzu szkolnym.

13 stycznia przypada Międzynarodowy Dzień Koszuli. Samorząd Uczniowski zachęcił uczniów aby w dzień poprzedzający to święto przyszli do szkoły ubrani w ten ponadczasowy element garderoby.

14 luty to święto zakochanych. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole pocztę walentynkową.

W trakcie ferii spotkaliśmy się w szkole żeby zważyć wszystkie monety zebrane w ramach akcji ,,Góra Grosza”.

W marcu zorganizowaliśmy w szkole Dzień Czekolady, obchodziliśmy Dzień Kobiet oraz Dzień Wiosny. Wraz z Radą Rodziców zorganizowaliśmy orszak wielkanocny.

Wiosną SU przygotował audycję z okazji Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia.

W maju obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Piżamy.

W czerwcu zorganizowaliśmy kurs pierwszej pomocy dla młodszych klas.