Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

10 stycznia 2018r. odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiej. W konkursie wzięło udział 10 uczestników. Jednakże, nikomu nie udało się przejść do etapu rejonowego. Najwięcej punktów zdobyli następujący uczniowie:

3 - 21 punktów

6 - 18 punktów

2 - 17 punktów

4 - 17 punktów

7 - 17 punktów

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!

26 listopada 2015r. odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Do konkursu przystąpiło 13 uczniów klas szóstych.

Gratulujemy.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Joanna Kurczewska i p. Hanna Woźniak