Klub Ośmiu Wspaniałych

Nasza działalność 2018/2019

• We wrześniu wolontariuszki z naszej szkoły wzięły udział w pikniku wraz z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Kępnie. Spotkanie odbyło się na stawach Morka. Celem imprezy była integracja różnych grup wiekowych. Dzięki słonecznej pogodzie mogliśmy miło spędzić czas na świeżym powietrzu, grać w gry towarzyskie oraz śpiewać i tańczyć.

• Jak co roku w okresie jesiennym nasi wolontariusze pomogli w uporządkowaniu cmentarza ewangelicko-augsburskiego w Kępnie.

• W sobotę 17 listopada miało miejsce oficjalne otwarcie bazy rodzin potrzebujących pomocy w ramach akcji Szlachetna Paczka. Wolontariusze Klubu Ośmiu Wspaniałych, pomimo mroźnej pogody, dzielnie wsparali działania promocyjne.